Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Międzynarodowa Promocja Enoturystyki i Dziedzictwa Lokalnego

Międzynarodowa Promocja Enoturystyki i Dziedzictwa Lokalnego
Międzynarodowa Promocja Enoturystyki i Dziedzictwa Lokalnego

Lokalna Grupa Działania „Kraina Nafty” realizuje Międzynarodowy Projekt współpracy pn. Międzynarodowa Promocja Enoturystyki i Dziedzictwa Lokalnego, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z Lokalną Grupą Działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach którego powstała Galeria winiarstwa i produktów lokalnych, która mieści się w Biurze LGD, jak również powstała Aplikacja mobilna ENOTRIP. W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o zamieszczenie informacji na swoich stronach internetowych i/lub w wydawanej prasie o efektach naszego projektu, czyli aplikacji mobilnej oraz Galerii winiarstwa.

Zachęcamy do odwiedzania i pobierania (jednym ze wskaźników projektu jest ilość pobrań aplikacji stąd prosimy o szerokie rozpowszechnianie informacji na ten temat)

Poniżej załączamy link:
Galeria winiarstwa i produktów lokalnych – https://kraina-nafty.pl/zapraszamy-do-nowo-powstalej-galerii-winiarstwa-i-produktow-lokalnych/#more-6237
Aplikacja mobilna ENOTRIP – https://kraina-nafty.pl/aplikacja-mobilna-enotrip/#more-6265