Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

X PODKARPACKIE WESELE BEZ TOASTU

X PODKARPACKIE WESELE BEZ TOASTU
X PODKARPACKIE WESELE BEZ TOASTU

Impreza ta jest promocją życia i świętowania (spotkań w gronie rodziny i przyjaciół) w trzeźwości, a szczególnie organizowania wesel bezalkoholowych, ale jest to również forma krótkich rekolekcji. Może w niej uczestniczyć każdy ale szczególnie zapraszamy pełne rodziny ponieważ mamy przygotowany program w trzech panelach jednocześnie: dla małżonków (dorosłych), młodzieży i dzieci (dostosowany do ich wieku).
Wielu uczestników tego wydarzenia jest członkami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, która opiera się głównie na zasadach: nie piję, nie stawiam, nie daję pieniędzy na alkohol. Wspieramy również osoby uzależnione i ich rodziny przez modlitwę i różne działania profilaktyczne i terapeutyczne.
Zachęcamy aby Ośrodki Pomocy Społecznej oraz Gminne Komisje ds. Profilaktyki Alkoholowej kierowały osoby uzależnione i ich rodziny na takie wydarzenia, aby wskazać im i pomóc w odnalezieniu drogi do życia w trzeźwości.