Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

BASEN JUŻ OTWARTY!

BASEN JUŻ OTWARTY!
BASEN JUŻ OTWARTY!

Nie można sobie było wyobrazić lepszej pogody na oddanie do użytku basenu miejskiego w Iwoniczu-Zdroju. Uroczyste otwarcie nastąpiło dziś o godz. 10.00.
W pełnym słońcu, na tle lazurowej tafli czyściutkiej wody Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój przekazał mieszkańcom nowy, długo wyczekiwany obiekt rekreacyjny. Warto przypomnieć, że lokalna społeczność czekała na niego 12 lat, tj. od 2007 roku, kiedy to zapadła decyzja o zaprzestaniu eksploatacji zdewastowanej pływalni. Nowy basen, poświęcony dziś przez proboszcza parafii w Iwoniczu-Zdroju ks. Bogdana Nitkę, kosztował ok. 2 700 000 zł. Mamy nadzieję, że stanie się ulubionym miejscem letniego wypoczynku mieszkańców i podniesie atrakcyjność naszej uzdrowiskowej miejscowości.

BASEN CZYNNY CODZIENNIE W OKRESIE  OD 01.07.2019 R. DO 31.08.2019 R. /Z WYŁĄCZENIEM DNI DESZCZOWYCH/ W GODZINACH OD 10:00 DO 18:00

CENNIK BILETÓW
NORMALNY 10,00 ZŁ.
ULGOWY – dzieci i młodzież do lat 18 po okazaniu ważnego dokumentu upoważniającego do zniżki 6,00 ZŁ.
DZIECI DO LAT 3 – po udokumentowaniu wieku dziecka BEZPŁATNIE

 

Dzieci i młodzież do lat 13 – wstęp tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Zapraszamy do korzystania!