Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Rodzinne Manewry Rowerowe

Rodzinne Manewry Rowerowe
Rodzinne Manewry Rowerowe

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam (w tę sobotę, 25 maja 2019) do udziału w nowatorskiej imprezie pod nazwą Rodzinne Manewry Rowerowe, która w skrócie będzie polegać na tym, że z różnych miejsc startu – wybranych przez samych uczestników (a najlepiej zespoły uczestników) będzie trzeba jak najdłuższą i najciekawszą trasą dotrzeć rowerem na metę zlokalizowaną w Besku, na zaplanowaną godzinę 16-tą.

Rowery można otrzymać na miejscu, za darmo. Poruszamy się przy pomocy nowoczesnej „Mapy Zagłębia Ambitnej Turystyki – część wschodnia”, którą otrzymujemy gratis w Biurze Zawodów (koło tzw. Rożna w Besku) oraz jej wersji mobilnej, do wgrania na telefon wraz z programem lokalizującym rowerzystę w dokładnym punkcie na Mapie.

Impreza ma charakter wybitnie rekreacyjny ale oczywiście komisja sędziowska przydzieli również punktację zawodowcom pragnącym sportowej rywalizacji do ostatniego tchu.

Szczegóły organizacyjne i dotyczące punktacji – w załączonym Regulaminie.

To naprawdę nowa jakość w rekreacji rowerowej a sama Mapa z pewnością Państwa zachwyci – zarówno wersja tradycyjna jak i wersja mobilna – jednocześnie blogosfera, na której można będzie umieszczać relacje z własnych wypraw i znaleźć mnóstwo informacji krajoznawczych, przyrodniczych i historycznych o naszym regionie.

Z uwagi na ostatnie nawalne deszcze, które utrzymają się do czwartku i miejscami nawet piątku, Sędzia Główny zaproponuje do wyboru trasy po nawierzchniach twardych omijających rzeki i większe potoki. W sobotę pogoda będzie ładna.

Serdecznie Zapraszam

Bogusław Szweda tel.: 607 697 621

Regulamin Rodzinne Manewry Rowerowe 25 05 2019 Besko