Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs Palm Wielkanocnych.

Konkurs Palm Wielkanocnych.
Konkurs Palm Wielkanocnych.

„Kultywowanie pięknych ludowych zwyczajów to nasz obowiązek, zwłaszcza dzisiaj gdy większość z nas biegnie szybko do nowoczesności”.

Jedną z tradycji Świąt Wielkanocnych jest zwyczaj święcenia palm. W naszym przedszkolu już kolejny raz odbył się konkurs ” Palm Wielkanocnych”. Piękne i kolorowe prace napływały z różnych stron. Wykonały je dzieci z naszego przedszkola, z oddziału z Lubatowej i uczniowie Szkoły Podstawowej           w Iwoniczu. Wszyscy uczestnicy a było ich aż 34 otrzymali wyróżnienia oraz nagrody. Palmy zostały zaprezentowane i poświęcone w kościele w Parafialnym w Iwoniczu, gdzie również odbyło się wręczanie nagród przez księdza proboszcza. Wszystkim serdecznie gratulujemy!