Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Koncert Wyśpiewajmy miłość Jezusowi

Koncert Wyśpiewajmy miłość Jezusowi
Koncert Wyśpiewajmy miłość Jezusowi

W niedzielę 3 marca o godz. 16.00 w sali Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju, miało miejsce wydarzenie religijno-artystyczne – Koncert pt. „Wyśpiewajmy miłość Jezusowi.” W programie koncertu zaprezentowali swoje utwory : Studio Piosenki PRYM pod kierownictwem pani Ewy Staroń ( oprawa muzyczna ) oraz zaproszeni goście m.in. Młodzież Oazowa działająca przy tutejszej parafii ( recytacja poezji).

Organizatorami tej pięknej i uroczystej imprezy była Parafia Rzymskokatolicka pw.św. Iwona i MB Uzdrowienia Chorych w Iwoniczu-Zdroju z Księdzem Bogdanem Nitką na czele oraz Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju. Wszyscy ludzie dobrej woli, pragnący wyznać swoją miłość i oddanie Jezusowi, z radością uczestniczyli w tym doniosłym wydarzeniu. Możemy być dumni z frekwencji i zaangażowania zarówno wykonawców, jak i publiczności. Dziękujemy za udział i mamy nadzieję na następne tak miłe i udane spotkania.