Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL za nami!

ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL za nami!
ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL za nami!

W dniu 23 luty 2019 roku odbyły się Zimowe biegi w Beskidzie Niskim – ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL start i meta Plac Dietla w Iwoniczu- Zdróju.

W biegu na dystansach 15 i 35 km wzięło udział ponad 400 zawodników, którzy podczas biegu mogli podziwiać piękno Beskidu Niskiego a później poznać uroki Iwonicza-Zdroju czy zrelaksować się w saunach czy balii oraz posłuchać Łemkowskiej Kapeli „Kremenaros”.

W pomoc organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia włączył się Burmistrz Gminy Witold Kocaj oraz Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju.

Uczestnicy biegu otrzymali piękne medale a zwycięzcy wiele nagród a wśród nich piękne witrażowe statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy Witolda Kocaja a wykonane przez rodzimą artystkę panią Katarzynę Gonet http://artesana.pl/ . Oraz nagrody ufundowane przez Sanatorium Uzdrowiskowe „Górnik”, Centrum Promocji Zdrowia „SANVIT’ oraz Hotel „Elita”.

Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i podziękowań za pomoc w organizacji imprezy i serdeczne przyjęcie „biegaczy”. Jesteśmy pewni że za rok powrócą do naszego uroczego Iwonicza-Zdroju.

WYNIKI BIEGU.

15 km, Kobiety 
I miejsce -Kinga Gomołysek
II miejsce – Iwona Furtek
III miejsce – Weronika Kozioł

15 km, Mężczyźni
I miejsce – Damian Kozioł
II miejsce – Karol Ziajka
III miejsce – Mateusz Łękawa

35 km, Kobiety
I miejsce – Kinga Kwiatkowska
II miejsce – Beata Boruszewska
III miejsce – Małgorzata Rutkowska

35 km, Mężczyźni
I miejsce – Marcin Świerc
II miejsce – Maciej Dombrowski
III miejsce – Krzysztof Wiernusz

 

Wyniki online: http://www.ultralemkowyna.pl/wyniki/listy-wynikow