Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Bale karnawałowe

20 i 21 lutego w sali Domu Ludowego w Iwoniczu i Lubatówce odbyły się Bale Karnawałowe dla dzieci, zorganizowane przez GOK w Iwoniczu-Zdroju. Wejściówką na tę uroczystość był strój karnawałowy, dlatego też wszystkie biorące udział w zabawie dzieci w radosnych tańcach i doskonałych humorach prezentowały swoje przebrania na parkiecie.

Bal rozpoczął się tradycyjnie od staropolskiego tańca: Poloneza. Na zabawie pojawiły się księżniczki, wróżki, rybki, krokodyl, spider-man, piraci, policjant i wiele innych postaci. Nie zabrakło zabaw tanecznych, wesołych pokazywanek-wygłupianek i konkursów. Całość w świetnej oprawie muzyczno-wokalnej repertuaru dziecięcego.

Radości dopełniły nagrody i prezenty dla Króla i Królowej balu, dla uczestnika zabawy w najbardziej orginalnym stroju oraz dla pozostałych dzieci biorących udział w konkursach.
Na twarzach dzieci, jak również rodziców gościł uśmiech zadowolenia z fantastycznej atmosfery jaką udało się razem stworzyć. Bal zakończył się wspólnym tańcem dzieci z rodzicami. Dziękujemy za wspólną zabawę.