Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Bezpieczne ferie 2019

Bezpieczne ferie 2019
Bezpieczne ferie 2019

8 lutego, tuż przed zimowym wypoczynkiem,  mieliśmy okazję gościć w naszej szkole przedstawiciela Komendy  Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Pana Krzysztofa Zimę, oraz przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubatówce. Miłym akcentem tego spotkania była obecność uczniów naszej szkoły, którzy zasilają szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.  Uczniowie klas I, II i III wzięli udział w lekcji poglądowej, poznając zasady bezpiecznego spędzania  ferii. Prezentacja multimedialna, ciekawy przekaz oraz sprzęt strażacki sprawiły, iż dzieci z uwagą i zaciekawieniem brały udział w spotkaniu. Był też słodki poczęstunek… Cukierki ze strażackiej czapki smakowały znakomicie!
Serdecznie dziękujemy!