Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs „Najlepszy w zawodzie hotelarz” w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju

29 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju odbył się konkurs „Najlepszy w zawodzie hotelarz”. Wzięły w nim udział uczennice klasy trzeciej i czwartej technikum w zawodzie technik hotelarstwa. Po rozwiązaniu testu i wykonaniu folderu reklamowego dla hotelu uczestniczki przystąpiły do autoprezentacji w językach polskim i angielskim. Wśród oceniających znaleźli się: przedstawiciele hotelu Nafta Krosno, nauczyciele hotelarstwa i nauczyciel języka angielskiego. Do finału, który odbył się w Hotelu Nafta Krosno, zakwalifikowało się sześć uczennic. Zmierzyły się one z zadaniem, jakim było udzielanie informacji o ofercie hotelu dociekliwemu gościowi.

Zwyciężczynie konkursu nagrodzono voucherami na usługi Hotelu Nafta w Krośnie i Hotelu Blue Diamond pod Rzeszowem, biletem na zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie oraz bonem na wybrane szkolenie branżowe prowadzone przez sieć Hoteli Plus.