Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

III Miejsce dla Klaudii Kuźmy uczennicy ZS przy OSiW OHP w Iwoniczu w II edycji Turnieju Na Najlepszego ucznia w zawodzie : Kucharz

III  Miejsce dla  Klaudii Kuźmy uczennicy ZS przy OSiW OHP w Iwoniczu  w II edycji Turnieju Na Najlepszego ucznia w zawodzie : Kucharz ;  Etap  okręgowy organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach.

W dniu 31 stycznia 2019 r w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach odbyła się  II Edycja  okręgowego  Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie kucharz..

Tematem przewodnim konkursu były: WARIACJE Z WIEPRZOWINY.

Tematyka turnieju obejmowała wiadomości teoretyczne i umiejętności praktyczne w zakresie przedmiotów  gastronomicznych  poszerzonych o literaturę zawodową .

Uczniowie musieli w ciągu 60 minut rozwiązać test a następnie wykonać  przygotowaną potrawę.

ZS przy OSiW OHP w Iwoniczu  reprezentowała Klaudia Kuźma uczennica III klasy ZSZ w zawodzie kucharz, która   przygotowała : Polędwiczkę wieprzową podaną z kulkami migdałowymi i sosem szpinakowo- kokosowym zajmując III miejsce.

Gratulujemy  Klaudii życząc  dalszych sukcesów.

Uczennice do konkursu przygotowywała Pani Małgorzata Wawro