Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Kolędy i pastorałki niezależnie od tego, czy są nowe, czy stare treścią dotyczą Tajemnicy Bożego Narodzenia. Grupa starszaków z naszego przedszkola wystąpiła w Gminnym Przeglądzie Kolęd                  i Pastorałek. Dzieci pod kierunkiem swych wychowawczyń i rodziców długo  przygotowywały  się do jasełek a  uroku występom dodały piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe, które orzekło że poziom jest bardzo wysoki, ostatecznie dzieci z naszego przedszkola zdobyły I miejsce w przeglądzie. GRATULUJEMY!