Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Nadchodzące wydarzenia kulturalne w Iwoniczu-Zdroju

Nadchodzące wydarzenia kulturalne w Iwoniczu-Zdroju
Nadchodzące wydarzenia kulturalne w Iwoniczu-Zdroju

Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza dzieci i młodzież z różnych środowisk społecznych gminy do udziału w konkursie kolęd, pastorałek i obrzędów bożonarodzeniowych. Podczas konkursu grupy teatralne prezentują zwyczaje kolędowe, jasełkowe oraz wigilijne. Soliści i zespoły przygotowują kolędy i pastorałki, które ocenia komisja artystyczna, są to często utwory o tematyce dawnej związanej z tradycją i obyczajem zachowanym w domach rodzinnych. Wszystkich chętnych do udziału serdecznie zapraszamy.

IX MIĘDZYŚWIĄTECZNE GRANIE – mocne brzmienie, ma swoją tradycję bowiem w okresie międzyświątecznym z różnych zakątków Polski zjeżdża się nasza młodzież, którą łączy wspólna pasja – muzyka. Jak mocne i efektowne to wspólne brzmienie można się przekonać przychodząc koncert – czekamy na Was już 27 grudnia /czwartek godz.18.30 / Sala Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju.

Jako jedni z nielicznych miejscowości na Podkarpaciu zapraszamy wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze planów Sylwestrowych do naszego pięknego miasteczka okrytego śnieżnym puchem na wystrzałowego niepowtarzalnego Sylwestra Plenerowego na Placu Dietla. Wspólnie możemy przywitać nadchodzący Nowy Rok. SERDECZNIE ZAPRASZAMY .