Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zakończenie klasy 3 gimnazjum

Zakończenie klasy 3 gimnazjum
Zakończenie klasy 3 gimnazjum

„Przyszłość należy do tych,
Którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”

21 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia gimnazjum przez uczniów kl. III. Wzięli w niej udział, oprócz gimnazjalistów, także nauczyciele, pracownicy obsługi szkoły oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu szkoły i wprowadzeniem sztandaru. Dyrektor placówki, Pan Adam Dołęgowski, przywitał wszystkich gości i pożegnał Absolwentów. Pogratulował im wyników i życzył powodzenia na kolejnym etapie edukacji. Następnie wychowawca klasy, pan Bogusław Trygar, podziękował za trzy spędzone razem lata oraz życzył swoim podopiecznym powodzenia w szkołach ponadgimnazjalnych.
Uczniowie gimnazjum otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, stając się Absolwentami Gimnazjum im. Orła Białego w Lubatówce. Wręczono również książki oraz dyplomy. Szczególne słowa uznania dyrektor oraz wychowawca skierowali do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Nie zabrakło także części artystycznej, która rozbawiła do łez. Uczniowie zaprezentowali dzień z życia gimnazjalisty.
Swoich starszych kolegów pożegnali także uczniowie klasy II gimnazjum. Zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym podziękowali za mile spędzone chwile oraz życzyli kolegom powodzenia.
Nie zabrakło też podziękowań rodziców skierowanych do wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Na zakończenie Absolwenci Gimnazjum, podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz kolegom i koleżankom słonecznych i pięknych wakacji.