Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wielkie sprzątanie naszej gminy

Wielkie sprzątanie naszej gminy
Wielkie sprzątanie naszej gminy

Rady Rodziców przy szkołach podstawowych w Lubatowej, Lubatówce, Iwoniczu i w Iwoniczu-Zdroju uprzejmie informują, że w sobotę 28 kwietnia br. od godziny 9:00 do godziny 11:00 przeprowadzone zostanie sprzątanie naszych miejscowości.

Planowana akcja organizowana we współpracy z Urzędem Gminy w Iwoniczu-Zdroju wpisuje się w ideę Światowego Dnia Ziemi. Wezmą w niej udział zarówno uczniowie szkół jak i ich rodzice. Gorąco prosimy o przyłączenie się do wspólnego sprzątania harcerzy, jednostki straży pożarnej poszczególnych miejscowości, a także wszystkich mieszkańców.

Szczegółowe informacje znajdą się na tablicach ogłoszeń oraz u przewodniczących poszczególnych rad.