Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej wraz z partnerami – Uniwersytetem Preszowskim w Preszowie i Uniwersytetem Rzeszowskim realizują w ramach projektu współpracy transgranicznej o nazwie „Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość” bezpłatne szkolenia na temat wsparcia przedsiębiorczości w turystyce wiejskiej.
Grupą docelową są studenci i absolwenci szkół średnich / wyższych, bezrobotni mieszkańcy zainteresowani przedsiębiorczością w obszarze turystyki wiejskiej, jak też wszyscy inni zainteresowani edukacją w tej problematyce.
Podczas szkoleń będziecie mieli możliwość za pośrednictwem nowoczesnej edukacji uzyskać wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, jak też umiejętności niezbędne do prowadzenia biznesu i działalności w turystyce wiejskiej (założenie przedsiębiorstwa, ustawodawstwo w warunkach SK/PL, zarządzanie przedsiębiorstwem, marketing, zarządzanie), z wykorzystaniem przyrodniczego i kulturowego potencjału obszaru pogranicza PL-SK. Częścią szkolenia jest też trening praktyczny – warsztaty. Więcej informacji można uzyskać z załączonego programu.

Karta zgłoszenia

Program szkolenia

Zaproszenie