Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wałęsające się psy

Wałęsające się psy
Wałęsające się psy

W dniu 5 lutego 2018 roku Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju został poinformowany o wałęsających się psach rasy owczarek niemiecki długowłosy czarny podpalany. Psy przebywająją w miejscowości Iwonicz-Zdrój, rejon Szpitala Uzdrowiskowego „Excelsior.  Właściciel psów proszony jest o ich odbiór z miejsca czasowego pobyty – ujęcie wodne „ELIN”. Również wszystkie osoby, które rozpoznają psy i znają jego właściciela proszone są o  jego poinformowanie lub przekazanie informacji do tut. Urzędu pod nr tel. 13-43-502-12 wew. 121.

 

Uprzejmie informuję, że udało się odnaleźć właściciela psów, który szczęśliwie dokonał ich odbioru z miejsca czasowego pobytu.  Pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania właściciela oraz zapewniły czasową opiekę nad zwierzętami.

            Ponadto apeluję i gorąco namawiam do zgłaszania wszystkich przypadków zaginięcia zwierząt domowych, celem umieszczenia stosownej informacji na stronie tut. Urzędu oraz podanie danych adresowych właściciela zaginionego zwierzęcia. Forma ogłoszeń elektronicznych jest w moim przekonaniu bardzo skuteczna i prowadzi do szczęśliwego zakończenia poszukiwań oraz eliminuje przypadki umieszczania zwierząt w schroniskach.

            Nie dajmy zaginionym zwierzętom długo cierpieć, narażając je na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym działanie niskich temperatur, powodujących odmrożenia ciała, a często nawet śmierć zwierzęcia.

Zastępca Burmistrza

Jacek Rygiel