Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Bezpłatne kursy nauki języka angielskiego i obsługi komputera

BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenie z języka angielskiego trwające 240 godzin lekcyjnych na poziomie A1+A2 lub poziomie B1+B2.

Uczestnicy otrzymują serwis kawowy, dwa komplety materiałów dydaktycznych oraz akredytowany egzamin.

Zajęcia realizujemy w grupach 12-to osobowych, zwykle przez 3 godziny zegarowe dziennie (plus 15 minut na przerwę), łącznie 60 spotkań przez około 5-6 miesięcy, w cyklu 3 zajęć tygodniowo.

 

W projekcie mogą wziąć udział osoby:

–   zamieszkujące lub uczące się na terenie województwa podkarpackiego,

–  w wieku 25 lat i więcej o niskich kwalifikacjach (wykształcenie co najwyżej średnie), pozostające bez zatrudnienia przez okres co najmniej ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,

–   w tym osoby z niepełnosprawnościami,

–   w tym osoby w wieku  50 lat i więcej (do 74 roku życia).

 

 

BEZPŁATNE KURSY OBSŁUGI KOMPUTERA

W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi komputera trwające 120 godzin zegarowych na poziomie podstawowym, z serwisem kawowym, kompletem materiałów dydaktycznych, pendrive 8GB, notatnikiem oraz akredytowanym egzaminem.

Zajęcia w grupach 10-cio osobowych, trwają zwykle 4 godziny zegarowe, łącznie 30 spotkań w ciągu ok. 4 miesięcy w cyklu 2 zajęć tygodniowo.

W projekcie mogą wziąć udział osoby:

–   zamieszkujące lub uczące się na terenie województwa podkarpackiego,

–  w wieku 25 lat i więcej o niskich kwalifikacjach (wykształcenie co najwyżej średnie), pracujące, uczące się, emeryci, renciści, bezrobotni (zarejestrowani i niezarejestrowani w PUP),

–  w tym osoby z niepełnosprawnościami (minimum 3 os./grupę),

–  w tym osoby w wieku  50 lat i więcej (do 74 roku życia).

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem 16 678-24-04 lub 602-842-490 w celu zgłoszenia chęci współpracy.

Nasz przedstawiciel kontaktuje się i umawia spotkanie z zainteresowanymi osobami bezpośrednio w miejscowości, w której planowane jest zebranie grupy szkoleniowej.

Terminy i godziny zajęć uzgadniane są na miejscu.