Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Ogólnopolski konkurs dla uczniów – mieszkańców uzdrowisk pt. „Moje uzdrowisko”

Ogólnopolski konkurs dla uczniów – mieszkańców uzdrowisk pt. „Moje uzdrowisko”
Ogólnopolski konkurs dla uczniów – mieszkańców uzdrowisk pt. „Moje uzdrowisko”

Prace konkursowe mają przedstawiać, jak uczeń postrzega miejscowość lub gminę uzdrowiskową w której mieszka, lub jak ją sobie wyobraża w przyszłości. Może być to ulubione miejsce, charakterystyczny punkt, coś co daną miejscowość lub gminę wyróżnia na tle innych.

Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna (np. fotografia, malarstwo, rysunek, wyklejanka, kolaż). Liczymy na kreatywność i zaangażowanie uczestników!

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach w zależności od jego uczestników:

  1. w kategorii „Uzdrowiska Polski” – udział mogą wziąć aktualni uczniowie (w roku szkolnym 2017/2018) publicznych szkół średnich, klas gimnazjalnych oraz klas IV-VII szkół podstawowych zamieszkujący gminy i miejscowości uzdrowiskowe (o ustawowym statusie uzdrowiska) na terenie Polski. W kategorii tej nie mogą brać udziału uczniowie klas gimnazjalnych szkoły w Uniejowie.
  2. w kategorii „Uniejów – Uzdrowisko Termalne” aktualni uczniowie (w roku szkolnym 2017/2018) klas IV-VII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych, zamieszkujący na terenie gminy Uniejów.

Konkurs trwa od 27.10.2017 r. do 28.02.2018 r. (4 miesiące). Termin składania prac upływa dnia 31.01.2018 r. – decyduje data stempla pocztowego.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do konkursu są dostępne na stronie internetowej www.uniejow.pl w zakładce Urząd/pliki do pobrania/konkursy.

 

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta w Uniejowie z siedzibą przy ul. bł. Bogumiła 13, 99-210 Uniejów.

Tel. kontaktowy do Organizatora konkursu: 63 288-97-53

 

W załączeniu jedna z prac nagrodzonych w konkursie ekologicznym pt. „Dlaczego i jak oszczędzać wodę” w ramach projektu edukacyjnego „Geotermia z klasą”
realizowanego przez Geotermię Uniejów w latach 2015-2016.
Tytuł pracy – „Granica nieświadomości”
Autorka – Aleksandra Bartnicka, kl. II, I LO w Kutnie