Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zaproszenie na Festiwal w Żarnowcu – w dniach 1-3 września 2017 r.

Zaproszenie na Festiwal w Żarnowcu – w dniach 1-3 września 2017 r.
Zaproszenie na Festiwal w Żarnowcu – w dniach 1-3 września 2017 r.

Dyrektor Artystyczny Festiwalu w Żarnowcu, tenor Marek Wiatr, zaprasza na coroczne, ważne wydarzenie artystyczne – Festiwal w Żarnowcu – w dniach 1-3 września 2017 r.

Program festiwalu obejmuje:
1.09 (piątek) godz. 19.00 – Krzysztof Klenczon – Poemat Rockowy – musical o pierwszej miłości z udziałem Marka Piekarczyka z zespołem,
2.09 (sobota) godz. 19.00 – Georges Bizet CARMEN – w wykonaniu solistów, baletu, chóru i orkiestry Opery Śląskiej w Bytomiu,
3.09 (niedziela) godz. 17.30 – Koncert „Od opery do operetki” – w wykonaniu solistów Opery Lwowskiej, solistów Opery Bytomskiej i artystów Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krośnie,
3.09 (niedziela) godz. 19.30 – W krainie walca „Nad pięknym modrym Dunajem” – w wykonaniu solistów Opery Śląskiej w Bytomiu, artystów baletu Opery Śląskiej w Bytomiu oraz festiwalowej Orkiestry Johanna Straussa.

Bilety na wszystkie koncerty są do nabycia w Biurze Turystycznym OMNIBUS w Iwoniczu-Zdroju, Plac Dietla 2 oraz w budynku RCKP w Krośnie, ul. Kolejowa 1.
Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój, w ramach dobrej współpracy z Dyrektorem Markiem Wiatrem, serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy, kuracjuszy i turystów do udziału w tym ważnym wydarzeniu artystycznym.