Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

FINAŁ WOJEWÓDZKI VII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

FINAŁ WOJEWÓDZKI VII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”
FINAŁ WOJEWÓDZKI VII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO  „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

9 czerwca, w auli Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, nastąpiło uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu: „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa.” Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a współorganizatorem Państwowa Inspekcja Pracy. Adresowany był do uczniów szkół wiejskich i miał na celu promowanie pozytywnych zachowań podczas zabawy i pracy w gospodarstwie rolnym.

Uroczystość zgromadziła wielu zaproszonych gości oraz dzieci wraz z opiekunami. Na wstępie odbyło się podsumowanie konkursu oraz przemówienia zaproszonych gości. Następnie uczniowie mieli okazję do obejrzenia prezentacji na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, jak też utrwalenia wiedzy teoretycznej i praktycznej o pierwszej pomocy. Zajęcia, prowadzone przez strażaka z wielkim zaangażowaniem, bardzo zainteresowały najmłodszych. Finałem spotkania było wręczenie nagród.

Miło jest nam ogłosić, iż w gronie laureatów znalazło się dwoje uczniów z klasy III.
Wyróżnienia zdobyli: Aleksandra Knap i Kacper Królikowski.

Otrzymali oni dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez KRUS, PUW, UMWP,  PODR, PIP oraz Pana Burmistrza Witolda Kocaja.

Warto dodać, iż konkurs cieszył się dużą popularnością, gdyż wpłynęło na niego 1254 prace  z 206 placówek oświatowych z całego województwa.
41 spośród nich wyróżniono.

Gratulujemy zwycięzcom!

http://www.podkarpackie.pl/index.php/rolnictwo/5334-mlodzi-artysci-w-urzedzie-marszalkowskim