Finał XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej

Finał XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej
Finał  XI  Powiatowego  Konkursu  Polskiej  Poezji  Patriotycznej

 

Dużym sukcesem zakończył się udział czterech uczennic naszej szkoły w finale XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej, który odbył się 25 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Iwoniczu. W konkursie udział wzięło ponad sześćdziesięciu uczestników ze wszystkich gmin powiatu krośnieńskiego.

W kategorii gimnazjów I miejsce zajęła Izabela Zima, która zaprezentowała utwór Lusi Ogińskiej „Prawda”, natomiast  wyróżnienie  otrzymała Marcelina Turek.

             Laureatki otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyli wicestarosta Adolf Kasprzyk i dyrektor ZS w Iwoniczu Leszek Zajdel. Izabela Zima wystąpi ponadto podczas powiatowych obchodów Rocznicy Konstytucji                3 Maja, które odbędą się  3 maja 2017 r. w Iwoniczu – Zdroju.

Na  etapie powiatowym konkursu naszą szkołę reprezentowały: Izabela Zima, Marcelina Turek, Julia Patla oraz Wiktoria Habrat – laureatki eliminacji gminnych, w których udział wzięli także: Kornelia Patla, Klaudia Szmyd oraz Jan Domaradzki.

            Gratulujemy!