Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Finał XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej

Finał XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej
Finał  XI  Powiatowego  Konkursu  Polskiej  Poezji  Patriotycznej

 

Dużym sukcesem zakończył się udział czterech uczennic naszej szkoły w finale XI Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej, który odbył się 25 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Iwoniczu. W konkursie udział wzięło ponad sześćdziesięciu uczestników ze wszystkich gmin powiatu krośnieńskiego.

W kategorii gimnazjów I miejsce zajęła Izabela Zima, która zaprezentowała utwór Lusi Ogińskiej „Prawda”, natomiast  wyróżnienie  otrzymała Marcelina Turek.

             Laureatki otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyli wicestarosta Adolf Kasprzyk i dyrektor ZS w Iwoniczu Leszek Zajdel. Izabela Zima wystąpi ponadto podczas powiatowych obchodów Rocznicy Konstytucji                3 Maja, które odbędą się  3 maja 2017 r. w Iwoniczu – Zdroju.

Na  etapie powiatowym konkursu naszą szkołę reprezentowały: Izabela Zima, Marcelina Turek, Julia Patla oraz Wiktoria Habrat – laureatki eliminacji gminnych, w których udział wzięli także: Kornelia Patla, Klaudia Szmyd oraz Jan Domaradzki.

            Gratulujemy!