Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich
Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Urząd Gminy Iwonicz Zdrój zapraszają na konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich.

 

Podczas dyżuru w urzędzie mieszkańcy gminy (osoby fizyczne, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, JST) będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich.

 

Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania przyjdź na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich.

 

Z indywidualnej pomocy konsultanta będzie można skorzystać 31 marca 2017 roku (piątek) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Urzędzie Gminy Iwonicz Zdrój.

 

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

 

Zapraszamy również do kontaktu z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krośnie.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

  1. Staszica 20, 38-400 Krosno

tel. 798 771 192

zapytaj@podkarpackie.pl

www.fundusze.podkarpackie.pl