Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Babci i Dziadka w Lubatowej

Dzień Babci i Dziadka w Lubatowej
Dzień Babci i Dziadka w Lubatowej

Dzień Babci i Dzień Dziadzia to jedno z najbardziej ciepłych i rodzinnych świąt w roku. W dniu 01 lutego w naszej szkole miała miejsce środowiskowa uroczystość poświęcona babciom i dziadziom. Uczniowie klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych przedstawili bogaty program artystyczny, w którym wyrazili wdzięczność za szczerą miłość, opiekę i troskę. Wnuczęta z przejęciem prezentowały swoje sceniczne talenty. Były wiersze, piosenki i tańce. Nie zabrakło kolęd i pastorałek. Miłą niespodziankę sprawiły dzieci wykonaniem kilku utworów muzycznych na organach, skrzypcach i instrumentach perkusyjnych. Życzeniom i czułym słowom nie było końca. Po doniosłym odśpiewaniu STO LAT dzieci swoich dziadków obdarowały własnoręcznie przygotowanymi prezentami. W tym szczególnym dniu, pełnym wzruszeń i radości, niejedna łezka zakręciła się w oku. Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie babciom i dziadkom tak licznie przybyłym do naszej szkoły. Słowa uznania są skierowane również do Rady Rodziców za przygotowanie poczęstunku.

Beata Najbar