Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs dla MŚP z branży usług prozdrowotnych

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o wyjątkowej możliwości wzięcia udziału już po raz drugi w konkursie na dofinansowanie ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Jedną z 12 branż, które zostały wskazane w opisie konkursu jest sektor usług prozdrowotnych. Środki dostępne będą dla mikro, małych i średnich firm, zainteresowanych wprowadzeniem swoich usług na rynki międzynarodowe.

Dofinansowanie będzie można otrzymać m.in. na:

Wynajęcie i zabudowę stoiska na targach zagranicznych;
Produkcję materiałów reklamowych;
Przygotowanie i prowadzenie działań promocyjnych w mediach tradycyjnych, elektronicznych, cyfrowych;
Przygotowanie lub tłumaczenie strony internetowej;
Produkcję i emisję spotów, filmów informacyjno-promocyjnych.

UWAGA

Zdobądź dofinansowanie i dołącz do Programu!

W latach 2016 – 2019 Polska Organizacja Turystyczna realizuje Program Promocji Usług Prozdrowotnych polegający na prowadzeniu ogólnych kampanii informacyjno-promocyjnych na wybranych rynkach zagranicznych. Program ten finansowany jest również ze środków unijnych.

Więcej szczegółów na temat Konkursu znajdziecie Państwo na:

http://poir.parp.gov.pl/poddzialanie-333-3-nabor-2017/ogloszenie-o-konkursie-do-dzialania-3-3-poddzialanie-3-3-3-poir-w-2017-r

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Polska Organizacja Turystyczna