Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Umowy o dofinansowanie instalacji OZE

Umowy o dofinansowanie instalacji OZE
Umowy o dofinansowanie instalacji OZE

Zakończono pierwszy etap realizacji projektu pn. „Instalacja odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój” gdzie zainteresowani mieszkańcy składali ankiety na zestawy OZE takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, oraz pompy ciepła.

W wyniku analizy złożonych ankiet wszyscy zainteresowani mieszkańcy zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie. Kolejnym etapem będzie zawarcie umowy z mieszkańcami na dofinansowanie wybranego zestawu OZE.

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do zgłaszania się do Urzędu Gminy celem zawarcia umowy na wybrany zestaw OZE. Umowę zawiera właściciel budynku, współwłaściciele, osoba posiadająca budynek w dzierżawie, najmie, w użytkowaniu lub zarządzie.

Niezbędne przy zawieraniu umowy jest posiadanie ze sobą dowodu tożsamości w postaci dowodu osobistego lub paszportu. Zgłaszać należy się w terminie do 4 lutego 2017 r.

WZÓR umowy mieszkańcy Iwonicz-Zdrój PC

WZÓR umowy mieszkańcy Iwonicz-Zdrój PV SOL