Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Spotkanie Informacyjne dla Przedsiębiorców – Krosno

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców” organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego.

 

Spotkanie adresowane jest do mikro, małych  i średnich  przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat wsparcia dla potencjalnych beneficjentów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem aktualnego konkursu w ramach poddziałania 1.4.1 Wsparcie MŚP oraz Programu Polska Wschodnia, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie planowanych naborów na 2017 rok.

 

Termin spotkania:

 

Krosno – 23 stycznia 2017, godz. 10.00, miejsce: Urząd Miasta Krosna, ul. Staszica 2, sala narad (I piętro)

 

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numer 798 771 192 lub e-mailowe na adres lpi.krosno@podkarpackie.pl

Należy podać imię i nazwisko uczestnika/ów, instytucję reprezentującą oraz miejsce spotkania informacyjnego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

 

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

 

Szczegółowych informacji udziela:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

  1. Staszica 20, 38 – 400 Krosno

tel. 798 771 192

zapytaj@podkarpackie.pl

www.fundusze.podkarpackie.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

Program spotkania w załączeniu:

FE dla przeds -program 2017