Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Uroczyste podsumowanie kajakowego sezonu startów

Uroczyste podsumowanie kajakowego sezonu startów
Uroczyste podsumowanie kajakowego sezonu startów
17.12.2016 r. w Lublinie, odbyło się uroczyste podsumowanie kajakowego sezonu startów, podczas którego wręczono nagrody dla najlepszych zawodników Lubelsko- Podkarpackiego Związku Kajakowego. 
W kategorii młodzik, w rankingu zawodników zwyciężył Hubert Stareńczak z Iwonicza-Zdroju, członek drużyny Rzeszowskiego Klubu Kajakowego.
W tym samym dniu odbyły się także Mistrzostwa Lublina na ergometrach kajakowych, tj urządzeniach sportowych imitujących pracę kajakarza, służących do siłowo-wytrzymałościowych treningów na lądzie. Hubert Stareńczak zajął w nich trzecie miejsce na dystansie 500 metrów.
Hubert jest uczniem Gimnazjum w Iwoniczu-Zdroju. Jego indywidualne treningi kajakarskie pod okiem mamy (trenerem kajakarstwa i wielokrotną mistrzynią świata w tej dyscyplinie) odbywają się na zbiorniku Sieniawa k. Rymanowa, w Iwoniczu-Zdroju, oraz na zgrupowaniach organizowanych przez klub.