Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Kolejny sukces Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Iwoniczu

Kolejny sukces Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Iwoniczu
Kolejny sukces Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Iwoniczu

25 listopada 2016 roku w Krakowie odbyło się 56 Podsumowanie Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: schroniska całoroczne i sezonowe. Wśród schronisk sezonowych zostało wyróżnionych pięć placówek z całej Polski. ZŁOTE WYRÓŻNIENIE otrzymało Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Iwoniczu. Nasza placówka od 2000 roku już po raz siódmy znalazła się wśród najwyżej ocenionych schronisk w kraju, gdzie wzorowo łączy się warunki pobytu, wypoczynek i edukację. Dobre wyniki i praca na rzecz rozwoju turystyki dostrzeżone zostały przez Prezesa Zarządu Głównego PTSM Henryka Gołębiewskiego oraz Ministra Edukacji Narodowej Panią Annę Zalewską i uhonorowane poprzez nadanie dyrektorowi schroniska listu gratulacyjnego.

Szkolne Schronisko Sezonowe w Iwoniczu biorąc udział w ogólnopolskim współzawodnictwie staje się placówką znaną w całej Polsce, figuruje w informatorach turystycznych, cieszy się dużym powodzeniem i bardzo dobrą opinią. Turyści przebywający w nim poznają piękną okolicę. W kronikach schroniska można znaleźć wiele serdecznych słów, pochwał i podziękowań.

20162016a