Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Kredki – Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza

Kredki – Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza
Kredki – Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza

Zajęcia plastyczne w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem, co ma odzwierciedlenie na gazetkach w klasach, na szkolnych korytarzach oraz w konkursach, w których uczniowie z zaangażowaniem biorą udział.

21 listopada w RCKP w Krośnie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy Konkursu Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza „ Kredki.” Uczeń 3 klasy – Michał Zając odniósł w nim duży sukces, otrzymując jedną z 20 nagród. Wyróżnienie to tym większe, iż na konkurs wpłynęło ponad 400 prac,
a te nagrodzone pochodziły głównie z pracowni plastycznych. Warto również wspomnieć o sukcesie pierwszoklasisty – Szymona Pernala. Jego praca też znalazła się na wystawie (wśród 70 wyłonionych z konkursu). Rysunek Michała przedstawia zwierzęta gospodarskie, a rysunek  Szymona plac budowy.

Prace na konkurs wykonali uczniowie z klasy 3, pod opieką p. R. Jakieły oraz uczniowie kl. 6  i gimnazjum pod opieką p.  A.  Deryniowskiej, a uczeń
kl. 1 pod okiem p. J. Zygmunt.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wszystkim, którzy
z radością sięgają po kartkę, kredkę, pędzel!