Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP

27 września br. w Konstancinie-Jeziornie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Podczas obchodów tego wydarzenia złotymi i srebrnymi medalami Za Długoletnią Służbę zostało odznaczonych 7 pracowników Urzędu Gminy w Iwoniczu-Zdroju.

Na uwagę i podkreślenie zasługuje fakt, że byli to jedyni reprezentanci Podkarpacia wyróżnieni tymi  wysokimi odznaczeniami. Tylko wnioski złożone przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju zostały pozytywnie rozpatrzone przez Wojewodę Podkarpackiego, a następnie przez  Prezydenta RP Andrzeja Dudę, który przyznaje medale. Jest to dowodem uznania i docenienia wkładu, jaki wyróżnieni wnieśli w budowanie wizerunku  gminy uzdrowiskowej.

W imieniu Prezydenta RP medale zasłużonym wręczył Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP pan Andrzej Dera. Wszystkim nagrodzonym pracownikom Urzędu Gminy serdecznie gratulujemy.