Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

XVII edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Puchar Uzdrowisk Karpackich”- 14.08.2016 r.

XVII edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Puchar Uzdrowisk Karpackich”- 14.08.2016 r.
XVII edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Puchar Uzdrowisk Karpackich”- 14.08.2016 r.

W dniu 14 sierpnia br. będziemy gościć na terenie naszej Gminy  kolarzy w ramach wyścigu o „Puchar Uzdrowisk Karpackich”. Wyścig umieszczony jest w kalendarzu UCI w grupie Tourów Europejskich. Posiada klasę 1.2 i jest jednym z ważniejszych wyścigów kolarskich. Dyrektorem wyścigu jest P. Tadeusz Mytnik wicemistrz olimpijski, mistrz świata, zwycięzca tour de pologne , mistrz polski. Udział w wyścigu zapowiedziało 150 zawodników z ekip zagranicznych i polskich. Zawodnicy wystartują  w Jedliczu o godzinie 12,00, a na mecie w Rymanowie Zdroju spodziewani są  około godz. 16,00. Przez naszą Gminę będą przejeżdżać w godzinach  14,05- Iwonicz – Zdrój Od strony Klimkówki z lotnym finiszem; 14,10- Iwonicz; 14,20 Lubatówka; 14,30 Lubatowa.

Organizatorzy przepraszają za chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i jednocześnie proszą o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Zapraszamy mieszkańców gminy i gości do licznego udziału w kolarskiej imprezie i zachęcamy do gorącego dopingu zarówno  na trasie wyścigu jak i na mecie.

Organizatorzy

MWK_PucharUzdrowisk_2016_trasa_ver_ poprawiona

plakat