Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zakończenie Szkoły uczniów III klasy gimnazjum

Zakończenie Szkoły uczniów III klasy gimnazjum
Zakończenie Szkoły uczniów III klasy gimnazjum

Będzie pięknie!
Tylko załóż dobre buty,
bo masz do przejścia całe życie.

W upalne czwartkowe popołudnie (23.06.) o godz. 16.00 odbyła się w naszej szkole piękna uroczystość – Zakończenie Szkoły uczniów III klasy gimnazjum. Zaproszeni na nią zostali nauczyciele i pracownicy szkoły, rodzice absolwentów, emerytowani nauczyciele oraz uczniowie klasy II G.
Na wstępie Pan Dyrektor Adam Dołęgowski podsumował dziewięcioletni okres nauki uczniów, ich osiągnięcia w nauce, wyniki egzaminów, sukcesy artystyczne i sportowe. Następnie głos zabrała wychowawczyni – p. Bożena Gunia, która podzieliła się z wychowankami refleksjami na temat życiowych wyborów, podziękowała za trud i poświęcenie nauczycielom oraz pracownikom szkoły, a także rodzicom za dobrą współpracę. Wtedy głos należał już do absolwentów. Przygotowali oni bardzo różnorodną część artystyczną. Znalazły się w niej poważne odniesienia do Ojczyzny, szczere podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli im przejść pierwszy ważny etap życia, ale też humorystyczne fragmenty kilku lekcji. W trakcie występu wykazali się dużym talentem wokalnym oraz aktorskim, tak więc cała część artystyczna bardzo się wszystkim podobała. Nie mniejszy zachwyt wzbudzili uczniowie II klasy gimnazjum. Na pożegnanie zaproponowali swoim kolegom parodie różnych zawodów, zadedykowali im wiersze i piosenki, a następnie wręczyli upominki.
Po części artystycznej i poczęstunku młodzież bawiła się na dyskotece. Zabawa była wyśmienita, a przy pożegnaniu nie zabrakło łez…
Uroczystość przygotowały – p. Bożena Gunia (kl. III) i p. Anita Such (kl. II).