Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę” – 3 Maj 2016

Marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę” – 3 Maj 2016
Marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę” – 3 Maj 2016

3 Maja o godz. 16.00 odbył się Marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę”. Start do marszu miał miejsce przy Amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju. Trasa o długości 5 km wiodła przez Górę Przedziwną, szlakiem niebieskim do Bełkotki, a następnie przez Park Zdrojowy do Amfiteatru. Marsz nordic walking w ramach sportowej majówki, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju, miał miejsce po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim 23 uczestników w różnym wieku, którzy przybyli do Iwonicza-Zdroju z różnych miejscowości Polski m.in. Łowicza, Jasła, Tarnowa i Torunia. Po marszu wśród zawodników zostały rozlosowane atrakcyjne nagrody – pamiątki, zaś na zakończenie dnia zagrał zespół WAVE, który bawił publiczność do późnego wieczora.

Organizatorzy składają podziękowania dla Pana Witolda Kocaja Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój oraz sponsorów: Pensjonat Amelia i Uzdrowisko Iwonicz S.A. za wsparcie podczas organizacji wydarzenia. Organizatorzy są przekonani, że impreza ta zostanie wpisana na stałe w kalendarz imprez rekreacyjno-kulturalnych.