Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej

8 kwietnia 2016 roku w sali Kina „Wczasowicz” w Iwoniczu – Zdroju odbył się etap gminny X Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej.

Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów: Kinga Uliaszyk (kl.IV), Filip Knap (kl. IV), Sylwia Turek (kl. VI), Julia Patla (kl. VI), Marcelina Turek (kl. I G), Dominika Szwast (kl. I G), Kornelia Patla (kl. II G), Martyna Sadlak (kl. II G), Izabela Zima (kl. II G), Kamila Knap (kl. III G).

W kategorii szkół podstawowych tytuł laureata uzyskała Kinga Uliaszyk, natomiast w kategorii gimnazjów wyróżnienie to przypadło Izabeli Zimie, Marcelinie Turek i Kornelii Patli. Będą one reprezentować naszą szkołę oraz Gminę Iwonicz – Zdrój podczas X Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej, który odbędzie się 21 kwietnia 2016 roku.

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!