Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Ferie ze świetlicami

Podczas tegorocznych ferii gminne świetlice proponowały ciekawe formy spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. W przerwie międzysemestralnej uczniowie szkół wzięli udział w wyjazdach do kina, kręgielni, na basen, a także na lodowisko. Uczestniczyli również w ciekawych zajęciach świetlicowych (gry i zabawy integracyjne, nauka malowania różnymi technikami i przy użyciu różnych narzędzi, origami, gry i zabawy stolikowe, gra w tenisa stołowego i w piłkarzyki, dart, siłownia, bilard, zajęcia komputerowe i taneczne, spotkania z filmem).

18 II odbył się Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Świetlicę Młodzieżową w Lubatowej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

I   Sebastian Sokół                             I   Marcin Zygmunt

II Wiktor Szwast                              II Wiktor Wiernasiewicz

III Maksymilian Albrycht                  III Sielski Sebastian

W dniu 9 III zostały także ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Aktywnie spędzam ferie”. Zwycięzcy turnieju i konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody (zegarki, słuchawki, pendrive). Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Dziękujemy gorąco także Panu Witoldowi Kocajowi, Burmistrzowi Gminy Iwonicz – Zdrój, za wsparcie finansowe organizowanych atrakcji.