Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dotacje na założenie firmy – wsparcie dla osób poniżej 30 roku życia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje na założenie firmy – wsparcie dla osób poniżej 30 roku życia”.

Webinarium odbędzie się 27 stycznia 2022 r. od godz. 10:00 do 10:45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, oraz adres e-mailowy) na adres: lpi.krosno@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia 2022 r. do godz. 8:00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Szczególnie do osób, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.

Program webinarium:

1. Powitanie uczestników i przedstawienie sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

2. Kto może uzyskać dofinansowanie, grupa docelowa.

3. Definicje pojęć.

4. Wysokość wsparcia.

5. Etapy ubiegania się o dofinansowanie.

6. Operatorzy wsparcia.

7. Omówienie dokumentacji konkursowej.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie ul. Staszica 20, 38-400 Krosno tel.: 798 771 192, 798 771 620 e-mail: lpi.krosno@podkarpackie.pl