XXVI Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza

XXVI Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza
XXVI Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza

26 listopada 2019 r. w sali Kina „Wczasowicz”odbył się XXVI Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza. W tegorocznej edycji konkursu komisja konkursowa oceniła 44 prezentacje ( 134 uczestników) poszczególnych kategoriach wiekowych, w każdej przyznano nagrody i wyróżnienia. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Kategoria I SP (kl. I-III)

I miejsce: Grupa – „Wesoła Gromadka”- SP w Lubatówce za inscenizację
„Narzeczona Starego Lorda” op. Renata Jakieła
II miejsce: Grupa -”Aktorki na medal” SP w Iwoniczu za inscenizację
„Doktor medycyny”op. Maria Zygmunt
wyróżnienie:Grupa – „Mali Aktorzy” – za inscenizację „Humorkowy dzień”
SP w Iwoniczu op. Maria Zygmunt

Kategoria II SP (kl. IV-VI)

I miejsce: Maria Nycz,Oliwia Leśniak, Wiktoria Leśniak -SP w Iwoniczu-Zdroju za inscenizację
„Pająk”- op. Edyta Wilczyńska
II miejsce: Zuzanna Starowiejska – SP w Lubatowej za inscenizację ”Ananas”
op. Dorota Gładysz
III miejsce: Kinga Włodarczyk – SP w Iwonicz-Zdrój za inscenizację „A jak będę dorosła”
op. Edyta Wilczyńska
wyróżnienie :
Alicja Krzysztof – SP Iwonicz- Zdrój za inscenizację „ Jak dobrze być dziewczynką”
op. Edyta Wilczyńska
Maja Akslar – SP Iwonicz-Zdrój za inscenizację |Wędrówka” op. Edyta Wilczyńska
Grupa z SP Iwonicz- Zdrój – za inscenizację „Krab i żaby”” op. Edyta Wilczyńska
Grupa z SP Iwonicz-Zdrój – Za inscenizacje „Spóźniony słowik” op. Magdalena Karaś

Kategoria III SP (kl. VII – VIII)

I miejsce- Klaudia Szmyd – SP Lubatówka za inscenizację ”Lament męża koniary”
op. Bożena Gunia
II miejsce – Grupa Z SP Lubatowa za inscenizację „Dwie Gaduły”- op. Bogusław Polak
III miejsce-Grupa „Groteska”- SP Lubatówka za inscenizację „Dyrektor i pomnik”
op. Bożena Gunia
Wyróżnienia:
Magdalena Rogowska – SP Iwonicz-Zdrój za inscenizację „Kot w pustym mieszkaniu”
op. Magdalena Karaś
Zuzanna Janiga, Emilia Wilusz –SP Iwonicz – za inscenizację „Pogrzeb”
op. Magdalena Karaś
Julian Sokół, Laura Zając – SP Lubatowa – za inscenizacje”Mały Książe”
op. Agat Jastrzębska

Kategoria IV (Szkoły średnie)

I miejsce – Anita Florek – „Rozmowa z aktorem” ZSG-H w Iwoniczu-Zdroju
op. Mariola Kielar

Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, opiekunom dziękujemy.