Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Podsumowanie XVII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera, Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2017 roku

Podsumowanie XVII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera, Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2017 roku
Podsumowanie XVII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera, Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2017 roku

15 lutego br. w Świerzowej Polskiej odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera, Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2017 roku. Jak co roku sympatycy sportu oraz czytelnicy Nowego Podkarpacia mogli wybierać spośród sportowców powiatu i głosować na swoich ulubieńców. Z terenu naszej gminy do plebiscytu zostali zgłoszeni sportowcy i działacze IKN „Górnik” w Iwoniczu-Zdroju w osobach: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń – w kategoriisportowiec, Mariusz Jakieła – trener, Edward Jakieła – działacz. Finałowi plebiscytu towarzyszył program artystyczny. Naszą gminę na uroczystej gali reprezentował burmistrz. Trochę szkoda, że nasi kandydaci nie zostali należycie docenieni, bo w pełni na to zasługują, a ich osiągnięcia są najlepszym tego dowodem. Może w przyszłym roku zadziała solidarność lokalna i na naszych sportowców spłynie lawina głosów? Oby.