Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zaproszenie do uczestnictwa w konkursie – „Każdy adres jest ważny”

Uprzejmie informuję, że Główny Urząd Geodezji i Kartografii (GUGiK) kontynuuje działania w ramach kampanii informacyjnej dotyczącej ewidencji miejscowości, ulic i adresów (EMUiA) – prowadzonej pod hasłem: „Każdy adres jest ważny”. Niniejszym, pragnę Państwa serdecznie zaprosić do uczestnictwa w konkursie, który polega na rozwinięciu hasła naszej kampanii.

Głównym celem kampanii jest rozpowszechnienie roli i znaczenia aktualnych danych adresowych. Prowadzenie bazy danych adresowych na bieżąco w systemie teleinformatycznym należy do obowiązków gminy, dlatego to od Państwa zależy bezpieczeństwo jej mieszkańców. Aktualność danych adresowych niejednokrotnie ma wpływ na powodzenie akcji ratujących życie oraz zdrowie ludzi, ponieważ pomaga w sprawnym zlokalizowaniu i dotarciu do miejsca zdarzenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać propozycję rozwinięcia hasła: „Każdy adres jest ważny, ponieważ…”. Następnie na profilu Urzędu Gminy w serwisie Facebook udostępnić wydarzenie informujące o konkursie i zebrać największą liczbę głosów na zaproponowane hasło. Nagrodą w konkursie jest możliwość nagrania filmu, który będzie
promował ideę związaną z prowadzoną kampanią. Film zostanie nakręcony na terenie zwycięskiej gminy, co będzie dużym wyróżnieniem dla jej mieszkańców. Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajduje się w zakładce Aktualności na stronie internetowej https://emuia.gugik.gov.pl/ oraz na profilu GUGiK w serwisie Facebook.

Zachęcam zatem do przyłączenia się do naszej kampanii informacyjnej oraz uczestnictwa w zorganizowanym konkursie, jak również o dbanie, aby bazy danych adresowych w Państwa gminach były aktualne i stanowiły wiarygodne źródło danych.

Z poważaniem,
p.o. GŁÓWNY GEODETA KRAJU
Aleksandra Jabłonowska

 

Szczegółowy opis warunków konkursu pod adresem https://emuia.gugik.gov.pl/?p=1839