Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Złote Gody w Gminie Iwonicz-Zdrój

Złote Gody w Gminie Iwonicz-Zdrój
Złote Gody w Gminie Iwonicz-Zdrój

W dniu 17 grudnia 2015r. 10 par z Gminy Iwonicz-Zdrój obchodziło wspaniały jubileusz, razem 50 lat pożycia małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w Iwoniczu-Zdroju w restauracji „Glorietta”.

Burmistrz Gminy powitał jubilatów, podziękował za przyjęcie zaproszeń i przybycie na uroczystość. Złożył gratulacje i życzenia. Podkreślił, że pary które przeżyły razem 50 lat są wzorem dla społeczeństwa, dowodem wzajemnej miłości, zrozumienia istoty małżeństwa i mądrego życia godnego do naśladowania przez młodsze pokolenia.

Uroczystość szanownym Jubilatom uświetniły przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Iwoniczu-Zdroju, dając wspaniały występ artystyczny.

Aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, dokonał Burmistrz Gminy Witold Kocaj wraz Przewodniczącym Rady Józefem Sowińskim i Wiceburmistrzem Jackiem Ryglem.

Jubilatom wręczono stosowne legitymacje, życzenia i kwiaty. Oficjalną część uroczystości zakończono wspólnym grupowym zdjęciem, toastem wzniesionym lampką szampana oraz poczęstunkiem.

Jubileusz 50 -lecia małżeństwa 1965-2015 obchodziły Pary:

  1. Państwo Stanisława i Andrzej Biskupowie z Iwonicza,

  2. Państwo Zofia i Józef Bogaczykowie z Lubatówki,

  3. Państwo Józefa i Zdzisław Bolanowscy z Iwonicza,

  4. Państwo Zofia i Marian Grysztarowie z Iwonicza,

  5. Państwo Anna i Andrzej Łosiowie z Iwonicza,

  6. Państwo Danuta i Tadeusz Niemczykowie z Iwonicza,

  7. Państwo Krystyna i Jan Olbrychtowie z Iwonicza-Zdroju,

  8. Państwo Michalina i Eugeniusz Podhoreccy z Iwonicza-Zdroju,

  9. Państwo Władysława i Mieczysław Podlaszczakowie z Lubatowej,

10.Państwo Krystyna i Józef Suchowie z Iwonicza.

Dostojnym Jubilatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy wielu wspólnych chwil przeżytych w radości i w dobrym zdrowiu. Niech kolejne lata wspólnego małżeństwa upłyną Wam równie szczęśliwie.

Z poważaniem

Burmistrz Gminy Witold Kocaj.