Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

W dniu 15 grudnia 2015 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie zostały ogłoszone wyniki eliminacji powiatowych Konkursu Plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom”. Z pośród 97 nadesłanych prac plastycznych wyłonionych w eliminacjach gminnych w dziedzinie malarstwa, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki zostało nagrodzonych troje dzieci z naszej gminy.

W grupie wiekowej – przedszkola: drugie miejsce zajęła Aniela Jamroga z Przedszkola Gminnego w Iwoniczu, a trzecie miejsce zajął Szymon Rozel z klasy „O” Szkoły Podstawowej w Iwoniczu.

W grupie wiekowej – szkoła podstawowa klasy I – III: drugie miejsce zajął Łukasz Stachura z Kółka Plastycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Iwoniczu-Zdroju.

Autorzy nagrodzonych prac finału powiatowego otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie.

DSC_0051