Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Jubileusz 35 lat Tradycji Sanatorium Uzdrowiskowego SANVIT w Iwoniczu-Zdroju

Jubileusz 35 lat Tradycji Sanatorium Uzdrowiskowego SANVIT w Iwoniczu-Zdroju
Jubileusz 35 lat Tradycji Sanatorium Uzdrowiskowego SANVIT w Iwoniczu-Zdroju

9 grudnia br. w sanatorium SANVIT od godziny 17.00 do późnych godzin wieczornych obchodzony był jubileusz 35 lat Tradycji Sanatorium Uzdrowiskowego SANVIT w Iwoniczu-Zdroju.

W trakcie spotkania prezes Zarządu Centrum Promocji Zdrowia SANVIT pan Zbigniew Janowski zaprezentował zgromadzonym gościom historię obiektu sanatoryjnego w Iwoniczu-Zdroju oraz dokonania całej spółki CPZ SANVIT, a także przedstawił plany i zamierzenia dotyczące dalszej działalności w Iwoniczu-Zdroju.

Obecny na spotkaniu Burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój wręczył odznaczenia zasłużonym pracownikom służby zdrowia, o przyznanie których wnioskował w Ministerstwie Zdrowia. W swoim przemówieniu pogratulował zarządowi, pani dyrektor CPZ SANVIT w Iwoniczu-Zdroju oraz wszystkim pracownikom szeregowym SANVITU, tym obecnym i tym, którzy pozostawali na służbowych posterunkach, imponujących osiągnięć, które znacząco przyczyniają się do rozwoju całego miasta Iwonicz-Zdrój jako uzdrowiska. Życzył im również dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.


Ciekawym uzupełnieniem obchodów jubileuszu był solowy występ aktora z Lublina, który brawurowo przedstawił monodram pt. Konopielka” na podstawie znanej powieści E. Redlińskiego.
Wszystkim pracownikom Sanatorium Uzdrowiskowego SANVIT w Iwoniczu-Zdroju jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy jeszcze wielu sukcesów w dalszej pracy.
Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj i Zastępca Burmistrza Jacek Rygiel