Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Sukces Karola Sokoła w wojewódzkich IBP

Sukces Karola Sokoła w wojewódzkich IBP
Sukces Karola Sokoła w wojewódzkich IBP

W dniu 21 października na stadionie w Kolbuszowej odbyły się wojewódzkie zawody w indywidualnych biegach przełajowych. W kategorii gimnazjum do rywalizacji przystąpiło 84 zawodników z całego województwa podkarpackiego. Wśród nich był uczeń naszej szkoły – Karol Sokół. Tempo biegu od startu było szybkie. Na stadion Karol wbiegł jako drugi i nie oddał miejsca aż do mety. Zajął II miejsce, ustępując jedynie rywalowi z gimnazjum w Brzozowie. Jest to największy sukces indywidualny w historii naszej szkoły. Karol, gratulujemy!