Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Udany start Agaty Kandefer na V Międzynarodowym Turnieju Karate „Polish Open IKO Galizia Cup”

Udany start Agaty Kandefer na V Międzynarodowym Turnieju Karate „Polish Open IKO Galizia Cup”
Udany start Agaty Kandefer na V Międzynarodowym Turnieju Karate „Polish Open  IKO Galizia Cup”

W sobotę 26 września 2015 roku w Leżajsku odbył się V międzynarodowy turniej karate „Polish Open  IKO Galizia Cup”. Turniej okazał się największym z dotychczas organizowanych przez Leżajski Klub Kyokushin Karate . W turnieju wzięło udział 237 zawodników z 38 ośrodków z Białorusi, Ukrainy i Polski z takich miast jak – Iwano-Frankowsk, Kherson, Poltava , Grodno, Mińsk, Rawa Ruska, Bielsko Biała, Chełm, Brzostek, Libiąż, Chrzanów, Ciechanów, Krasne, Ojrzeń, Tarnobrzeg, Gorzyce, Iława, Jarosław, Sieniawa, Katowice, Jedlicze, Krosno, Sarzyna, Łętownia, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Mielec, Rudnik nad Sanem, Ostróda,  Warszawa, Zakopane, Wrocław, Augustów, Przeworsk, Józefów, Zielonka, Ostrów Mazowiecka, Sosnowiec. O wysokim poziomie turniejów organizowanych przez LKKK świadczy fakt, że zawody swoim patronatem objęli: Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Leżajski i Burmistrz Miasta Leżajsk. Z Sędzią głównym zawodów był Shihan Roman Woźniak  z Krosna, zaś obserwatorem nadzorującym całość imprezy z ramienia PZK i Polskiej Federacji Karate Kyokushin był Prezes Shihan Eugeniusz Dadzibug z Sosnowca.

Agata Kandefer – zawodniczka Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła II miejsce. Jest to   kolejny duży sukces na tej rangi zawodach.

Agata brała także udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate w Zamościu (03.10.2015) zdobywając  I m w kategorii kata i III m w kumite, a także startowała na III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Prezydenta miasta Chełm (10.03.2015) zdobywając I m w kategorii kata i II miejsce w kumite.

Osiągnięcia Agaty Kandefer są wynikiem systematycznych treningów, jak również pracy trenera Shihana Romana Woźniaka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.