Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Uroczystość wręczenia Nagrody Burmistrza zasłużonym nauczycielom ze szkół naszej gminy

Uroczystość wręczenia Nagrody Burmistrza zasłużonym nauczycielom ze szkół naszej gminy
Uroczystość wręczenia Nagrody Burmistrza zasłużonym nauczycielom ze szkół naszej gminy

15 października 2015 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy w Iwoniczu- Zdroju odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Burmistrza zasłużonym nauczycielom ze szkół naszej gminy. W tym roku wyróżnienie to otrzymało dziewięciu pedagogów. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
W tym samym dniu o godz. 11.00 w Zespole Szkół w Iwoniczu obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej połączony ze sportowym podsumowaniem roku. W programie uroczystości znalazły się m.in. ślubowanie nauczycieli mianowanych z terenu powiatu krośnieńskiego, wręczenie nauczycielom nagród Starosty Krośnieńskiego oraz przekazanie stypendiów dla uzdolnionej młodzieży. Z radością informujemy, że w sportowym podsumowaniu roku Gimnazjum w Lubatowej zajęło pierwsze miejsce a Szkoła Podstawowa drugie miejsce wśród szkół powiatu pod względem wyników sportowych. Wszystkim, którzy pracowali na ten sukces (a więc uczniom i nauczycielom w Lubatowej) serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych osiągnięć.