Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Letni wypoczynek

Urząd Gminy we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizował dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej wyjazd wakacyjny.

W dniach od 01.08 do 05.08 dwadzieścioro dzieci wypoczywało na kolonii w Rymanowie – Zdroju. Choć wyjazd był krótki, dzieci wspominają go bardzo pozytywnie. Podczas pobytu odbyło się kilka dyskotek, nie brakowało zabaw towarzyskich, konkursów, pieszych wycieczek i ognisk. Dzieci piękną pogodą cieszyły się na basenie w Krośnie. Będąc na wycieczce w skansenie w Sanoku poznały zwyczaje i obyczaje mieszkańców naszego terenu i dalszych okolic. Na zakończenie przeżyły niezapomnianą „noc filmową”. Do domu przywiozły piękne wspomnienia i kilka dyplomów: za pełniony dyżur w jadalni, za udział i … miejsce w konkursach: fryzur, plastycznym, czystości, „Najładniejszy Śpiewnik”, „Bal Przebierańców”. Dużym powodzeniem cieszyła się wśród dzieci zabawa towarzyska pn. „Randka w ciemno”. Wszyscy tęsknią za kolonią i czekają na przyszły rok.    

Natomiast w dniach od 20.07 do 02.08 ośmioro dzieci uczestniczyło w kolonii w Ustrzykach Dolnych. Również i tam nie zabrakło dobrej zabawy. Młodzież urzekło piękno Bieszczadów i Jeziora Solińskiego. Nie zapomną też o zawartych przyjaźniach.