Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs „Moje wakacyjne spotkania z przyrodą”

Drogie Dzieci klas I-III i Rodzice z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój!

Wakacje mogą być ciekawą przygodą. Na pewno wielu z Was wyjedzie, ale wielu spędzi czas wolny od nauki w miejscu zamieszkania. Myśląc o Was wszystkich, aby uatrakcyjnić ten czas letniego wypoczynku zachęcam do obserwacji tego co Was otacza. Wystarczy się rozejrzeć aby poczuć zachwyt, radość i z kontaktu z naturą i przekazać swoją wrażliwość na otaczający świat w albumiku Clipboard01„Wakacyjnych spotkań z przyrodą”. Chcę Wam dać możliwość dzielenia się tym co widzicie, czujecie z innymi dziećmi z terenu naszej różnorodnej pod względem przyrodniczym Gminy Iwonicz –Zdrój. Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.zsiwozdroj.republika.pl/.

Nasz wspaniały Rodak św. Jan Paweł II mówił:

„… trzeba, ażeby młodość była wzrastaniem. Ogromne znaczenie posiada dlatego obcowanie ze światem widzialnym: z przyrodą. …”

„Wakacje są ponadto dobrą okazją do bycia razem z innymi oraz wzmocnienia komunii i dialogu, dzięki którym stosunki międzyludzkie, a w szczególności życie rodzinne, nabierają pogody i serdeczności” oraz będąc w Nowym Targu (8 VI 1979): „Prawdziwy wakacyjny wypoczynek polega na tym, że uwalniając od zwykłych codziennych obowiązków, pozwala na nowo odkryć wartości, które zazwyczaj zaniedbujemy, takie jak kontakt z naturą, radość”.

Zachęcam Was do udziału i pożytecznego spędzenia wakacji z przyrodą.

Organizator: Urszula Telesz