Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zakończenie klasy III gimnazjum w Lubatówce

Zakończenie klasy III gimnazjum w Lubatówce
Zakończenie klasy III gimnazjum w Lubatówce

W czwartek 25 czerwca o godz. 16 .00 w Gimnazjum Publicznym im. Orła Białego w Lubatówce odbyła się uroczystość ukończenia nauki przez uczniów klasy III gimnazjum.
Pan Dyrektor Adam Dołęgowski wraz z wychowawcą Panem Bogusławem Trygarem w swoich przemówieniach pogratulowali młodzieży osiągnięć oraz uzyskania na egzaminie gimnazjalnym wyników na najwyższym poziomie w gminie, wyższym niż powiecie czy nawet województwie. Życzyli im także odważnych decyzji, sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu, a następnie wspólnie wręczyli nagrody za wyniki w nauce.
Nagrodzenie zostali:
1. Marlena Albrycht
2. Szymon Dołęgowski
3. Żaneta Drozd
4. Karolina Głowa
5. Emilia Jastrzębska
6. Maksymilian Jucha
7. Kacper Parylak
8. Zuzanna Stanisz
9. Tomasz Szwast
10. Angelika Śliwa

W dalszej części uroczystości gimnazjaliści zaprezentowali swe talenty wokalne i recytatorskie. Następnie podziękowali nauczycielom za ich pracę, trud i opiekę podczas jedenastoletniego pobytu w szkole. Słowa podziękowania skierowali też do rodziców, bez wsparcia których nie osiągnęliby sukcesu.
W drugiej części uczniowie przedstawili autorską część artystyczną. Wykazali się dużym poczuciem humoru i pomysłowością, prezentując szkołę w krzywym zwierciadle. Całości dopełniła doskonała gra aktorska i przepiękna scenografia.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów i wręczyli Absolwentom upominki.