Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Festyn Rodzinny ,,Mama, Tata i ja”

Festyn Rodzinny ,,Mama, Tata i ja”
Festyn Rodzinny ,,Mama, Tata i ja”

W dniu 21 maja Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II wraz z GOK w Iwoniczu-Zdroju zorganizowało festyn rodzinny ,,Mama, Tata i Ja”. Festyn odbył się na terenie Amfiteatru w Iwoniczu-Zdroju. Na festynie gościliśmy pana Witolda Kocaja – burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój, pana Janusza Turka-skarbnika Gminy Iwonicz-Zdrój oraz panią Dorotę Świstak- dyrektor GOK w Iwoniczu-Zdroju.

Wszystkich uczestników festynu powitała pani dyrektor Krystyna Włodarczyk. Na wstępie przedszkolaki przedstawiły część artystyczną z życzeniami z okazji Dnia Matki i Ojca. Następnie odbyły się zabawy, gry, konkursy dla dzieci i rodziców oraz tańce przy muzyce. Imprezie towarzyszyło dużo atrakcji: pokaz sprzętu strażackiego, przejażdżki konne, robienie baniek mydlanych, wata cukrowa i prażona kukurydza. Na głodnych czekały grillowane kiełbaski i pyszne ciasta przygotowane przez mamy. Wspólnie spędzony czas sprawił dużą radość dzieciom oraz przybyłym gościom. Dziękujemy OSP z Iwonicza-Zdroju oraz pracownikom GOK za pomoc w organizacji imprezy.